HƏYAT TƏRZİ, XƏBƏRLƏR 20.06.2018 NARGIS APP X AZERCELL: BAKI MUSİQİ AKADEMİYASI Mobil əlavəmizin səyahətində sonuncu dayanacaq Bakı Musiqi Akademiyası oldu. Biz istedadlı musiqiçilərlə dərhal anlaşdıq. Bu, parlaq duyğularla dolu xoş bir görüş idi. Proqram iOS və Android sistemləri üçün mövcuddur. Rəsmi sponsor: Azercell Paylaşmaq Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Əvvəlki məqalə NARGIS APP X AZERCELL: Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası Növbəti məqalə BÜTÜN DÖVRLƏRİN ƏN YAXŞI 10 QORXULU TELEVİZİYA SERİALLARI Həmçinin bəyənə bilərsiz The Buta Festival of Azerbaijani Arts Мисс Вселенная 2013 в Баку Огонь Европейских игр-2015 прибыл в Баку Европейский автомобиль века MINI Оскар 2014 Лейла Алиева на открытии выставки классических автомобилей
BAŞDAN AYAĞA SİRK: MOSCHİNO RESORTUN YENİ KOLLEKSİYASI Jeremy Scott-un nümayişində klounlar, gimnastlar və oriyental rəqqaslar