Titanic Mardan Palace oteli – Aralıq dənizi sahilində saray üslubunda inşa edilən yeganə oteldir və bütün gözləntiləri aşan istirahət təqdim edir. Titanic Mardan Palace oteli zərif dekorasiyası, ideal yerləşməsi, ecazkar panoramalı mənzərələri, həmişəyaşıl palma ağacları və geniş yaşıl bağları sayəsində əsl lüksu və əzəməti təcəssüm edir. Bu otel dörd əsas memarlıq üslubu ilə dünyanın ən təsirləndirici şəhərlərindən biri olan İstanbulun əsl əksidir.
Çimərlik və unudulmaz kokteyllər
Maldiv adalarından gətirilmiş büllur kimi təmiz ağ qumu olan çimərliyin təbii gözəlliyini, otelə məxsus kokteylləri, bu yay səs salan musiqili və əyləncəli çimərlik şoularını qiymətləndirə bilərsiniz. Birbaşa sahildə, qumun və çəmənin ortasında dizaynında dünyanın məşhur çimərlik klublarının motivləri istifadə edilmiş istirahət və əyləncə yeri – Beach Club yerləşir. Burada günəşin ilk şəfəqlərinədək davam edən tematik əyləncə gecələri keçirilir. Mayconus çimərlik barında təkcə dadı ilə deyil, həm də təqdimatı ilə xoş hisslər bəxş edən Cats Cup, Famous Tiki, Bird Beard, Warm Bodies kimi əfsanəvi kokteyllər verilir.
Asudə vaxtlarında da idmanla məşğul olan qonaqlar üçün gün ərzində Jumping Fitness, Zumba, Tabata, Crossfit və Core Training, həmçinin su idman növləri mövcuddur.
İstirahətə sevinc qatan əyləncələr
Dünyaca məşhur şoular, hər biri özünəməxsus konsepsiyaya malik olan klublarda və barlarda xüsusi şoular və əyləncə proqramları aralıq dənizi gecələrinizi rəngləndirəcək. İsti yay boyunca Titanic Mardan Palace otelinin qonaqlarını Allen Halsi, Todes ansamblı, Prizma Layihəsi, Freddi Merkurinin xatirəsinə həsr olunmuş konsert, Anadolu Atəşi rəqs qrupu və Pelin Gedik ilə unudulmaz gecələr gözləyir.
Monkey Club gecə klubunun işıq effektlərinin dizaynı və sehri əsl tətil əhval-ruhiyyəsi yaradır. Üç mərtəbəli ayrı lojaları və yumşaq güşələri olan bu klub dünyanın ən yaxşı gecə klublarının tendensiyalarını özündə cəmləşdirib, burada gecə həyatı yeni bir səviyyəyə yüksəlir.
Titanic Mardan otelinin qonaqları nəinki ənənəvi türk mətbəxinin, həm də dünyanın müxtəlif ölkələrinin mətbəxlərinin təamlarından və yeməklərindən ləzzət alırlar, özlərini möhtəşəm hiss etdirəcək lüks spa-mərkəzini ziyarət edirlər və lüks bir saray həyatının bütün rahatlığını hiss edirlər.

ЛЕТНЕЕ ВРЕМЯ В TITANIC MARDAN PALACE
Отель Titanic Mardan Palace – единственный отель на Средиземноморской Ривьере, построенный в дворцовом стиле, и он предлагает отдых, превосходящий все ожидания. Отель Titanic Mardan Palace передает настоящую роскошь и величие шикарного дворца благодаря элегантному декору, идеальному расположению, восхитительным панорамным видам, вечнозеленым пальмам и большим зеленым садам. Это настоящее отражение Стамбула, одного из самых впечатляющих городов мира с четырьмя его основными архитектурными стилями.
Пляж и незабываемые коктейли
Вы можете оценить естественную красоту пляжа с кристально чистым белым песком, привезенным с Мальдивских островов, фирменные коктейли и пляжные вечеринки с музыкой, развлечениями и представлениями, которые прогремят этим летом. Прямо на пляже, среди песка и травы, расположен Beach Club – место для отдыха и развлечений, в оформлении которого были использованы мотивы всемирно известных пляжных клубов. Здесь проходят тематические вечеринки, которые продолжаются до первых лучей солнца. В пляжном баре Майконус подаются легендарные коктейли, такие как Cats Cup, Famous Tiki, Bird Beard, Warm Bodies, которые порадуют не только вкусом, но и подачей.
Для гостей, которые занимаются спортом даже во время отдыха, в течение дня доступны занятия по Jumping Fitness, Zumba, Tabata, Crossfit и Core Training, а также водные виды спорта.
Развлечения, которые добавят отдыху радости
Всемирно известные шоу, специальные представления и развлекательные программы в ночных клубах и барах, каждый из которых обладает неповторимой концепцией, раскрасят ваши средиземноморские ночи. В течение всего лета гостей Titanic Mardan Palace ждут незабываемые ночи с Алленом Халси, ансамблем Тодес, Проект Призма, концерт памяти Фредди Меркьюри, Огни Анатолии и Пелин Гедик.
Дизайн и волшебство световых эффектов ночного клуба Monkey Club создают настроение настоящего праздника. Этот клуб, с его отдельными трехэтажными ложами и мягкими уголками, вобрал в себя лучшие тенденции ночных клубов мира, ночная жизнь здесь поднимается на новый уровень.
Гости Titanic Mardan наслаждаются различными деликатесами и блюдами не только традиционной турецкой кухни, но и кухонь различных стран мира, посещают роскошный спа-центр, который заставит вас почувствовать себя восхитительно, и ощущают весь комфорт роскошной дворцовой жизни.